Jakie są najlepsze 3 dyfuzory olejków eterycznych?

Dyfuzory olejków eterycznych mogą mieć duży wpływ na sposób, w jaki żyjemy. Wdychanie olejków eterycznych może zmienić nastrój, stworzyć wspomnienia i zmienić samopoczucie. Mogą również pomóc w problemach z płucami, pozbyć się roztoczy, pleśni i wirusów w powietrzu. Do wyboru jest wiele rodzajów dyfuzorów. Wybór jednego zależy od wielkości obszaru, na który go potrzebujesz i ile chcesz wydać. Najlepsze z nich kosztują trochę więcej, ale zazwyczaj są tego warte.

Najlepszym i najskuteczniejszym ze wszystkich dyfuzorów olejków eterycznych jest nebulizator. Nebulizator rozbija cząsteczki oleju na drobną mgiełkę, a następnie rozprasza ją w powietrzu. Mgła jest bardzo skoncentrowana, a nebulizator naprawdę dobrze rozprowadza mgłę olejową w całym pomieszczeniu. Należy jednak pamiętać, że gęste oleje, takie jak drzewo sandałowe, mają dyfuzor do olejków eterycznych tendencję do ich zapychania, więc uważaj na olejki, których używasz. Występują w kilku różnych kształtach. Jedna wersja jest kompaktowa, a druga ma szklany stożek ze zbiornikiem oleju.

Naszym drugim wyborem dla dyfuzorów olejków eterycznych jest atomizer. Atomizer wykorzystuje drobną mgiełkę odparowanej wody, aby rozproszyć olej w powietrzu. Ten rodzaj dyfuzora jest łatwy w obsłudze i dobrze się sprawdza. Wystarczy dodać wodę, krople oleju i podłączyć.

A na trzecim miejscu dla dyfuzorów olejków eterycznych jest dyfuzor wentylatora. Mogą być używane do małych lub dużych pomieszczeń. Wystarczy wybrać odpowiedni model do wielkości terenu. Są nawet dostępne dla twojego samochodu. Niektórzy używają baterii, a większe muszą być podłączone podczas użytkowania. Dyfuzor wentylatora działa poprzez wdmuchiwanie chłodnego powietrza przez podkładkę, która wchłonęła krople oleju i wypełnia pomieszczenie lub obszar zapachem. Są łatwe w użyciu, ale czasami wentylator może być trochę głośny.

Oto nasze 3 najlepsze dyfuzory olejków eterycznych do wyboru. Dostępne są również dyfuzory świec i pierścienie do lamp, ale ciepło ma negatywny wpływ na terapeutyczne właściwości oleju. Mogą również stanowić potencjalne zagrożenie pożarowe.

Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>